İstanbul Kitapçısı Hakkında - IKIZGEZEGEN

İkizlerin Dünyası

11 Şubat 2018 Pazar

İstanbul Kitapçısı Hakkında

 
     Yeni yazımızdan merhaba :) Geçtiğimiz günlerde buraya gelmiştik aslında. Belki 2-3 ay olmuştu. Bugün ise buraya gelmek aklımızda yoksa da bir anda bloğumuzda yazmanın iyi bir fikir olduğunu düşündük ve buraya geldik :) Sizler için de güzel bir fikir olur diye düşündük.

 İstanbul Kitapçısı diyince sadece kitapçı olarak düşünmüş olabilirsiniz ancak burası Kadıköy sahilde Eminönü-Karaköy İskelesi'nde olduğu için tabii ki üst katta kafesi de mevcut. 
İskelenin içinden yukarı çıkıyorsunuz. İçeride her çeşit kitap, hediyelik eşyalar, Osmanlı, Mevlana, İstanbul ve Atatürk ile ilgili her çeşit kitaplar, hediyeler mevcut. Sanat ile ilgili de birçok kitap var. 
 
 


 
Hem turistik, hem de siz de evinize alıp bu hediyelerden kullanabilirsiniz.
Çok şirin kafesi de mevcut dediğim gibi. İki taraftan iskeleye gelip giden vapurlar eşliğinde burada çayınızı, kahvenizi içebilirsiniz. Martılar da size eşlik ediyor ayrıca :) Hatta insanlar otururken bile masaya konan martılar vardı, o derece alışmışlar :)


 
 
Yolunuz düştüğünde uğrayın mutlaka derim. Sitesini de bu linkten ziyaret edebilirsiniz :) Yeni yazıda görüşmek üzere!
 

8 yorum:

 1. Yine istek uyandıran paylaşım. :)

  YanıtlaSil
 2. Kadıköy Kitap Fuarı'nda önünden geçmiştim. Daha sosyal bir ortam olduğunu bilseydim mutlaka oraya da uğrardım. Yanlış yazmayım diye inceleme yaptım fakat Kadıköy dışında da varmış burası. Hem İstanbul manzarası hem kitaplarla dolu bir dünya. Bilgi için teşekkürler :)

  YanıtlaSil
 3. Güzel bir yer. Yolum düşünce uğramak isterim. Emeğinize sağlık...

  YanıtlaSil
 4. Merak ettim :) Emeğinize sağlık..

  YanıtlaSil
 5. Nə gözəl ekizlərsiniz siz :) Yeni kəşf etdim bloqunuzu. Yolum İstanbula düşərsə mütləq uğrayacam. Kitab mağazasına girdimmi çıxa bilməyənlərdənəm mən və hamısını almaq istəyənlərdən :) Gözəl paylaşım üçün təşəkkürlər.♡♡♡

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederiz. Mutlaka uğrayın. Güzel zaman gerçireceğinizden emin olabilirsiniz. :)

   Sil
 6. Bloggerlar Sanal Alemde Buluşuyor!
  Merhaba, yazınız için teşekkürler. Bloggerların buluşma ve sosyal paylaşım platformunda sizleri de aramızda görmek isteriz. Böylelikle diğer bloggerları tanıyabilir, yeni fikirler edinebilir ve içeriklerinizi daha geniş kitleye tanıtabilirsiniz. İyi çalışmalar. http://blogworld.com.tr.ht//welcome

  YanıtlaSil
 7. Çok faydalandığım bir kitapçıdır, konseptinin İstanbul olması da cabası :)

  YanıtlaSil